.

.

Машки кафеав запален појас

Машки кафеав запален појас

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Браун -запалениот појас на Wrangler има античка месинг тока и шиење на работ. Овој појас може да се носи за секоја пригода. Пар со фармерки или пантолони панталони за еден ден на работа или ноќ на градот. Нарачајте една големина поголема од големината на половината на панталоните. Wrangler Men's. Браун изгорен појас. 100% кожа. Антички месинг тока. Една година гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата