.

.

Ханза-Птеродактил, 31

Ханза-Птеродактил, 31

DEN 639.52

Количината на стоката
Това е достапна

Ве покануваме да ја истражите нашата извонредна колекција на уникатни, рачно изработени, луксузно меки, гушкачки и интерактивни кадифни животни. Брендот ХАНЗА е меѓународно признат за нашите репродукции на најомилените животни во светот, создадени од легендарните, квалификувани занаетчии во нашето Општествено и еколошки одговорно Студио Ханза.    • Рачно изработена, многу реална и многу гушкачка кадифен играчка • Секој кадифен ханза доаѓа со ОЗНАКА со упатства за настава/грижа • Погоден За сите деца на возраст од 3 години и повеќе.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата