.

.

Nexen Classe Premiere CP 205 55R 91V A S Performance гума

Nexen Classe Premiere CP 205 55R 91V A S Performance гума

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Внимание! Поради големината на пакетите за гуми може да се одвојат во курирскиот објект и да не бидат доставени во ист ден, иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб -страницата Куриер со бројот за магистерски студии што ќе го добиете преку е -пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми за еден ден и 4 -тиот следниот ден или ден после или една гума за еден ден и вториот еден ден подоцна. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ова е апсолутно надвор од наша контрола. Nexen Classe Premiere CP641 Features and Bentiation Sal The Traction Longner Tanting Tread Lifefuel ефикасно возачко ниво на возач на патишта, кои се однесуваат на управување со одговорност на врвот, на врвот на управувањето со врски PASSENG (повеќе ..) Големина : 205/55 R16. Сезона : Цела сезона. Перформанси : Изведба. Тип на автомобил : Патник. Опсег на оптоварување : SL. Производот може да варира од слика. Работникот за гуми не е вклучен. Fits : 2012-13 Toyota Corolla LE 2015-19 Toyota Corolla Le Eco 2006-08 Honda Civic Ex 2009-11 Honda Civic LX-S 2017-19 Chevrolet Cruze Diesel 2020-22 Toyota Corolla Xle 2014 Toyota Corolla Le Eco Plus 2009-11 Toyota Corolla CE 2010-13 Kia Soul 2u 2012-18 Kia Forte Ex 2017-19 Nissan Sentra SV 2013-15 Dodge Dart Aero 2016 Hyundai Elantra Value Edition 2016 Chevrolet LT 2017-18 Volkswagen Jetta Volfsburg Edition 2015-16 Nissan Sentra Fe+ S 2007 Toyota Corolla S 2013 Hyundai Elantra GLS 2005 Honda Civic Si 2008-15 Scion XB BASE 2008-09 Chevrolet Cobalt LT 2020-22 Nissan Versa SV 2017 Hyundai Elantra Eco и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит виџет за проверка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата