.

.

Laufenn fit ht ld цела сезона 245 70R 107T патничка гума

Laufenn fit ht ld цела сезона 245 70R 107T патничка гума

DEN 2.67

Количината на стоката
Това е достапна

Laufenn x fit ht ld01 245/70r16 107toverviewspecicial дизајниран за употреба на CUV, SUV и лесни камиони, x fit ht ld01 од Laufenn испорачува удобни и компонирани перформанси на патот, плус одлична ракување со одлична ракување и во текот на целата рунда. Дизајнот на рамената со 2-во-1 обезбедува стабилност при свиткување. Долга километража соединение на газење овозможува оптимални перформанси во сите временски услови. Снегот Керф обезбедува зголемен зафат и помага да се промовира долг живот на шара. Камените исфрлачи во рамките на шарата спречуваат дупчење со камен за постојана влечење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата