.

.

Цитрус и зелен чај пенлива вода, Флорит, лименки

Цитрус и зелен чај пенлива вода, Флорит, лименки

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

30mg кофеин на 12 fl Oz Can.Аха! Го откривте новиот вкус на пенлива вода.AHA's array of different flavor combinations will refresh, renew, and awaken your taste buds, and include Lime + Watermelon, Strawberry + Cucumber, Blueberry + Pomegranate, Peach + Honey, Orange + Grapefruit, и Apple + ѓумбир. Откријте го освежувачкиот вкус на аха цитрус + зелен чај. Без натриум, нема засладувачи, без калории.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата