.

.

Нова единица за испраќање на резервоарот за гориво Platinum Pro, се вклопува во 1986- пикап во Мазда

Нова единица за испраќање на резервоарот за гориво Platinum Pro, се вклопува во 1986- пикап во Мазда

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нова единица за испраќање на гориво Платинум Про, 86-93 MAZ PU, Cab Plus, без EFI. Тој е дизајниран да ја замени постојната единица за испраќање на резервоарот за гориво. Тоа одговара на вашиот пикап во 1986-1993 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна замена за резервоарот за гориво за замена, се вклопува во 1986-1993 Mazda Pickup 86-93 Mazda Pickup Cab Plus, без EFI. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило. Fits Select : 1986-1987 Mazda B2000 1987-1993 Mazda B2200 1987-1988 Mazda B2600 и повеќе-Додадете го вашето возило на нашиот фит-додаток за да проверите.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата