.

.

Палрам-Канопија Светларник 6 ' 8 ' Поликарбонат Алуминиум Складирање Барака - Тен Браун

Палрам-Канопија Светларник 6 ' 8 ' Поликарбонат Алуминиум Складирање Барака - Тен Браун

DEN 8127.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подот против лизгање ќе ги одржува скапоценостите суви и заштитени. Отпрвин може да се прашувате за флексибилноста и тенкоста на поликарбонатните панели, но бидете сигурни дека откако ќе се собере, бараката ќе биде цврста и издржлива. Уникатните панели на Покривот Од Светларник поликарбонат пренесуваат природна сончева светлина во текот на денот, додека имаат непроѕирна надворешна видливост за максимална приватност. Рампата со низок праг обезбедува лесен пристап и заклучувањето на вратата е стандардно (заклучувањето не е вклучено).Шупата На Светларникот Палрам-Канопија е совршена за складирање на организирање и заштита на вашиот живот на отворено. Предните и задните отвори се вклучени за обилен проток на воздух. Направено со практично нераскинливиот Поликарбонат И армирана алуминиумска рамка На Палрам - Канопија, Бараката На Светларникот ќе обезбеди долгогодишна заштита без одржување. Предните и задните отвори за воздух обезбедуваат вентилација. Практично нераскинливите поликарбонатни панели заштитени СО УВ се отпорни на удари и град. Додадете го палрам-Канопија опционален комплет за Полица За Светларник за подобра организација и складирање. Дизајнирана имајќи го предвид вашиот надворешен простор, Шупата На Светларникот ќе го надополни вашиот дом и ќе го подобри вашиот надворешен простор за живеење. Покривните панели на светларникот овозможуваат 10 проценти пренос на светлина да ја осветли внатрешноста на вашата барака со природна сончева светлина.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата