.

.

Beats од д-р Дре студио безжични слушалки за уво, титаниум

Beats од д-р Дре студио безжични слушалки за уво, титаниум

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Чашите за ушите се помеки и има ергономски подолу за да се создаде флексибилен, обичај вклопување за секоја форма на главата, за да можете да ја задржите вашата музика сите себеси. Полесни, посилни и поудобни кога Битс ги замисли овие легендарни слушалки, тие го дизајнираа како убав спортски автомобил и направија дисциплинирани избори. Дизајнот на микрофон за бум обезбедува максимална удобност и лесно, без кавга што зборува. Кои батерии? Вградената батерија што може да се надополнува што трае 12 часа кога се користи безжично и 20 часа кога ќе одлучите да се вклучите-така можете да бидете сигурни дека вашата вибрација продолжува да оди. Опкружувачкиот дизајн обезбедува оптимална удобност и изолација на бучава. Beats од д-р Дре Студио безжични слушалки за уво, Титаниум обезбедува исклучителен квалитетен звук со поголемо потопување. Ставете го светот на неми молчење на бучавата од вашето секојдневно патување или драмата од вашите гласни соседи со откажување на адаптивниот бучава со двојни режими на Битс (АНЦ). Ослободете се од tangles и сакајте ја вашата музика со овие безжични слушалки за Bluetooth. Благодарение на софтверот DSP на Beats на Beats го испорачува точното емоционално искуство што д-р Дре, Jimими Јовине и некои од најголемите карпи на музичката индустрија, хип-хоп, поп, електронски и продуценти на R&B сакаат да ги почувствувате. Плус, можете да го наполните новото студио преку стандарден адаптер за микро USB скоро каде било.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата