.

.

подароци за дипломирање машка пролетна и летна цврста маица блуза со висока јака маичка со кратки ракави маица

подароци за дипломирање машка пролетна и летна цврста маица блуза со висока јака маичка со кратки ракави маица

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Машка Пролетна И Летна Цврста Маица Блуза Со Висока Јака Врат Со Кратки Ракави Маица Карактеристики : Секси и секојдневен стил. Спарете го овој набразден плисиран врв за сечење без ракави со вашите омилени фармерки или здолниште за трендовски кул изглед.Многу меки и удобни Маици, повеќе спандекс прилепен материјал спротивен на памук. Боите и налепниците се и навистина убави.Машките кошули врвови е симпатична. Го сакам дизајнот.Носам врв за носење за вежбање, но тоа е за да формирам фитинг.Празнична Забава Денот На Независноста Совршен Подарок Дневно Носење Класичен Ден На Независност На Распоредот. Празнична Забава. Совршен Подарок. Секојдневно Носење. Класичен Распоред.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата