.

.

Декор за домашна кума во живо едноставно бебе овци со зеленило Фотографија платно wallидна уметност

Декор за домашна кума во живо едноставно бебе овци со зеленило Фотографија платно wallидна уметност

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со високо квалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи. Уметноста е подготвена да се дружи без потребна инсталација. Да не спомнувам, во оваа големина, сигурно е дека ќе биде фокусна точка на која било просторија! Димензии : 24 x 1,5 x 30 инчи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата