.

.

Трговска марка ликовна уметност садови BLEUS II CANVAS ART BY COLOR BACKERY бел мат, сребрена рамка

Трговска марка ликовна уметност садови BLEUS II CANVAS ART BY COLOR BACKERY бел мат, сребрена рамка

DEN 879.84

Количината на стоката
Това е достапна

Подготвени за обесени презентации кои се достапни во разни големини, трговска марка ликовна уметност „садови Блеус II“ платно уметност по пекара во боја, бела мат, сребрена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата