.

.

Carbon Express Thunder Express црна младинска стрела, 28 “

Carbon Express Thunder Express црна младинска стрела, 28 “

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дајте му на вашиот млад стрелец збир на висококвалитетни стрели за вежбање со овие стрели на јаглерод експрес. Тие се изработени од стаклена стакло, што ги прави побезбедни за деца од оние направени од дрво. Овие стрели од 28 "вклучуваат пондерирана целна точка за да се обезбеди соодветна рамнотежа на центарот " и подобрени перформанси. Високата брзина на стрелката и раната траекторија се постигнуваат благодарение на лесните материјали и професионално инженерните блејзери Ванс. Овие стрелки на јаглерод експрес доаѓаат во А А. удобен сет за совпаѓање што е сортирана според тежината за зголемена точност. Обезбедува исклучителни перформанси на снимање преку употреба на лесни јаглеродни материјали за светлина на запалена брзина. Зголемување на 15 fps побрзо овозможувајќи построги празнини во пинот од 10 до 50 години и поголема точност. Инженерски со високи перформанси Blazer Vanes, дозволувајќи дополнителна брзина на стрелата и ласкава траекторија. Совпаѓање на сет - сортирани и совпаѓани со тежина за зголемена точност; пондерираната целна точка ја подобрува рамнотежата и перформансите; овие 28 “стрели се изработени од фиберглас, што е побезбедно од дрвото за млади стрелци.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата