.

.

Ореал Париз Обемни Лажни Влакна Трепки Маскара, Најцрно Црно

Ореал Париз Обемни Лажни Влакна Трепки Маскара, Најцрно Црно

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Лореал Париз Обемни Лажни Влакна Трепки Маскара, Најцрната Црна, Лореал Париз Обемни Лажни Влакна Трепки Маскара е маскара за волумен што создава извајан ефект на лажни трепки со интензивно 3д влијание. Формулата за волумен на брз депозит, натопена со влакна, помага да се згуснат, издолжат и виткаат трепките. 3д Четката ЗА Вајање, дизајнирана со асиметрични закривени и рамни страни, ја фаќа секоја трепка од секој агол. Погоден за чувствителни очи и носители на контактни леќи. Лореал Париз Обемна Маскара Со Трепки Со Лажни Влакна, Најцрен ефект На Црни Лажни трепки, маскара за волумен. Формула за вајање влакна. Полни, подолги, свиткани трепки. Маскара без грутки, без Снегулки, отпорна на Дамки. Погоден за чувствителни очи и носители на контактни леќи.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата