.

.

Наковална Меѓународниот 1. во. Галванизирана Десна Рака Податлива Спојка

Наковална Меѓународниот 1. во. Галванизирана Десна Рака Податлива Спојка

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Карактеристики галванизирана Десна Податлива Спојкаспојка за поврзување на две цевки кои одат во иста насокоженски Национални Конуси за Цевки (НПТ) навои на двата краја за поврзување на две машки цевки со навој направени од податливо железо за цврстина на истегнување национални конуси за Цевки (НПТ) за создавање поцврсти заптивки од прави навои галванизираната завршница се спротивставува на ' рѓата во вода, воздух и пареа апликации големина - 1.5 Во.Димензија - 2.2 x 2.2 x 2.1 во.Тежина на предметот-0,8 килограми.- ШКУ : ТРВАЛ3019 1-1/2", Поцинкувана, Десна Рака, Податлива Спојка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата