.

.

Ригел Риен рециклирал цврст чаршав, разновидни бои

Ригел Риен рециклирал цврст чаршав, разновидни бои

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Рециклираните таблички со рециклирани рецикции на Ригел Риен се направени од 100 проценти ПЕТ за рециклирано милениче пост-потрошувач, како што е потврдено од системите за научна сертификација. Секој производ на Rienu ветува дека ќе изгледа и да се чувствува убаво и допирливо како Премиер, 100 проценти откачен полиестерски производ. Ригел Риен го рециклираше чаршавот : Продадено индивидуално. Ги нуди истите супериорни квалитети како Спун Полиестер. Без подигање, прицврстување или поставување. 100 проценти пост-потрошувач рециклирано милениче. Грижа : Машинско миење топло.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата