.

.

Џексон Фалсификувани Челик Двојно Лице Санка Чекан Во лб Главата

Џексон Фалсификувани Челик Двојно Лице Санка Чекан Во лб Главата

DEN 3.33

Количината на стоката
Това е достапна

Џексон Фалсификувани Челик Двојно Лице Санка Чекан има фалсификувани термички обработени главата за да се обезбеди крајна издржливост и безбедност.Џексон фалсификувани челик двојно лице чекан има должина на рачката од 36 " и тежина на главата од 8 килограми. Чекан со фалсификувана термички обработена глава се користи за општи операции на санкање во ударно дрво, бетон, метал и камен. Тежина на главата : 8 фунти. Должина на главата : 6 3/4 во. Рачка должина : 36 во. Главен материјал : Фалсификуван челик. Фалсификувана термички обработена глава за крајна издржливост и безбедност. Се користи за општи операции за санкање во ударно дрво, бетон, метал и камен. Продадени како 1 Секој. Продадени како 1 Секој. Тежина на главата : 8 фунти. Фалсификувана термички обработена глава за крајна издржливост и безбедност. Должина на главата : 6 3/4 во. Се користи за општи операции за санкање во ударно дрво, бетон, метал и камен. Рачка должина : 36 во. Главен материјал : Фалсификуван челик.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата