.

.

Dearfoams Mens Clog W Whipstitch влечки

Dearfoams Mens Clog W Whipstitch влечки

DEN 256.00

Количината на стоката
Това е достапна

Современата иновација се среќава со класична здружение! DF Adapt нуди удобност без поттик, осигурувајќи дека овие влечки за затнување ја погодуваат совршената рамнотежа помеѓу удобната и кул. Докажаните надворешни страни нудат сигурна целодневна поддршка, а Supersoft поставата дава дополнителен допир на луксуз. Microwool или Faux кожа горната со разнобојно ткаен акцент . Cozy Sherpa Footbed . Без удобност на пот со DF Adapt не ги задржува нозете пријатни и суви . мулти-густина амортизирана мансли со мемориска пена.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата