.

.

Манден NYујорк, машка борба против чипката, чипка за чипка

Манден NYујорк, машка борба против чипката, чипка за чипка

DEN 1.67

Количината на стоката
Това е достапна

Традиционалниот чизми за затворање на машка чипка на Манден Cујорк со јака. Удобно подлога и издржлива горна и надворешна боја. Машки чизми. Традиционално затворање на чипка. Подготвена јака. Удобна влошка. TPR Outsole со шиење. Издржлив горен.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата