.

.

Скејт Хокеј База Слој Чорапи, Пар, Средни, Црни

Скејт Хокеј База Слој Чорапи, Пар, Средни, Црни

DEN 159.84

Количината на стоката
Това е достапна

85% полиестер, 1% најлон, 5% еластан. Тенок и дише перформанси скејт чорап. Двојна манжетна, атлетски крој до колена. Двоен ребро врвот пеш. Професионално прилагодена пета. Малопродажба спакувана 85% Полиестер, 10% Најлон, 5% Спандекс. Тенок и дише перформанси скејт чорап. Двојна манжетна, атлетски крој до колена. Двоен ребро врвот пеш. Професионално прилагодена пета.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата