.

.

Nuloom Krause Hand Looped Wool Runner reck, 2 '6 6', сива

Nuloom Krause Hand Looped Wool Runner reck, 2 '6 6', сива

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Суптилно потресената шема го меша традиционалниот стил со функционална удобност. Раката во Индија од волна и памук, овој килим е изграден за да трае и сигурно ќе додаде елегантен допир во вашиот дом. Nuloom Hand Looped Krause Area reg.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата