.

.

Чудо девојки на нација плетете скали, 2-пакувања, големини 4- & плус

Чудо девојки на нација плетете скали, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 408.00

Количината на стоката
Това е достапна

Дизајн на шорцеви и здолништа се комбинира за овој два пакувања плетени скитници од Wonder Nation. Забавно, варовно и удобно, на овие девојки се карактеризираат со лесен за носење, повлекување дизајн со еластична половината за целодневна удобност. Изработена во супер-мека, памучна мешавина од ткаенина, овие чудо нација Скартс се спаруваат со нејзината омилена мета или врвот и прават одличен додаток на нејзината секојдневна гардероба. Исклучиво на. Материјал : здолниште : 99% памук/1% други влакна; Шорцеви : 100% рециклиран полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Комплетот вклучува : 2 СКОРТИ. Fit : Опремена. Затворање : Повлечете стил со вратоврска. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Супер-мека и удобна ткаенина; Внатрешни шорцеви. Докажано дете тешко : еластично за дополнителна удобност. Девојчињата плетеа од чудо од чудо нација.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата