.

.

Лажички девојки без ракави обоен фустан со ребрестиот фустан, големини 4-12

Лажички девојки без ракави обоен фустан со ребрестиот фустан, големини 4-12

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Сончевите денови треба да бидат полни со боја, а овој фустан со ребрести во вселенска боја од лажичка е токму она што таа треба да го покаже виножито од стил. Овој убав фустан на пуловер има само-вратен појас за ултра-шик допир до секојдневниот изглед. Облечете го со станови или навивачки сандали или чувајте го случајно со нејзините омилени патики. Исклучиво на. Материјал : 71% памук/29% најлон. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : без ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вселенска обоена, ребреста ткаенина; само-вратен појас. Вселенска боја со ребрести фустан за девојчиња од лажичка. Лажичка. Запознајте ги задолжителните. Инспирирајте се со забавни парчиња, најновите трендови и некои неочекувани откритија. Еве сега-одете во потрага по сè што прават.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата