.

.

Вигос Девојки Изложени Копче Тексас Шорцеви, Големини 7-14

Вигос Девојки Изложени Копче Тексас Шорцеви, Големини 7-14

DEN 320.00

Количината на стоката
Това е достапна

Совршена кул девојка основни кои ќе одговараат со било кој врв. Предните Тексас Шорцеви Со копче вигос се со манжетни на полите, со ретро предно копче со три копчиња за дополнителен талент. Изберете помеѓу кисело перење или потресени детали за напнат стил што ќе и се допадне. Материјал : 70% Памук/28% Полиестер/2% Спандекс. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Затворање : три копчиња напред со патент мува. Џебови : пет џеб стил. Карактеристики : Киселинско миење или потресени детали. Копче Пред Тексас Шорцеви За Девојки од Вигос.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата