.

.

Се прашувам шорцеви за велосипеди за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

Се прашувам шорцеви за велосипеди за девојчиња, 2-пакувања, големини 4- & плус

DEN 447.84

Количината на стоката
Това е достапна

Совршено за училиште или игралиште, овие шорцеви за велосипеди од Wonder Nation сигурно ќе бидат суштински на вашата девојка. Овие шорцеви за велосипеди се лесни, меки и убаво се со сите нејзини омилени врвови и фустани на нација. Зачувајте со оваа стилска 2-пакет за безброј креации на облека! Исклучиво на. Материјал : 94% памук/6% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. 2-пакет вклучува : шест пара шорцеви. Fit : Опремена. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : истегната плетена конструкција; сите печатени или цврсти бои. Велосипедски шорцеви 2-пакувања за девојчиња од Wonder Nation.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата