.

.

Mossy Oak Неструктурирано платно Бејзбол стил Хет Планински земја, Камо шема, возрасни, машки

Mossy Oak Неструктурирано платно Бејзбол стил Хет Планински земја, Камо шема, возрасни, машки

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа капа од камо -шема на модерни планински планински дабови, е голема вредност за ловците без разлика дали претпочитате пиштоли или лакови. Висококвалитетната ткаенина од платно обезбедува удобност и дишење. Оваа 6-панелна камо капа има низок профил и неструктурирани предни панели со панели за грб. Покрај тоа, има прилагодливо затворање на кука/јамка за да можете да бирате во совршено вклопување. 6-Панел Моси Камо Камо капа. Опсег на планината на Оук Оук, Камо шема. Прилагодливо затворање на кука/јамка. Пред-кривиран визир. Официјално лиценциран производ на Mossy Oak. Панели за назад. Лесен. Про бод на целата круна. Зашиени очни капаци. Црна џемпери.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата