.

.

Далас каубои Оригинален Оз Тумблер

Далас каубои Оригинален Оз Тумблер

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Денот на играта е тука, затоа поддржете го вашиот тим со овој квинтесенцијален Тумблер. Тервис Тумблерс се изолирани со двојни wallидови за да ги задржат топлите пијалоци топло, а ладни пијалоци ладни, помагајќи да се намали кондензацијата. Тие се микробранови и машини за миење садови безбедни, одговараат на повеќето држачи за пијалоци со двојни wallидови за да ги одржуваат топлите пијалоци топли и ладни пијалоци ладни. БПА бесплатно. Гаранција за живот. Ја намалува кондензацијата.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата