.

.

Вудроу гитара Сан Франциско 49ерс тапани стапчиња

Вудроу гитара Сан Франциско 49ерс тапани стапчиња

DEN 384.00

Количината на стоката
Това е достапна

Покажете го вашиот случајно додека се заглавувате кога ги користите овие тапани со тапани од Сан Франциско 49ерс од гитарата на Вудроу. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Бренд : Вудроу. Увезени. Мерки приближно. 16 ". Материјал : 100% дрво. Насликана графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата