.

.

Ацделко ГФ-Филтер За Гориво Одговара избери: 1996 - ТОЈОТА РАВ4, 1997 - МИЦУБИШИ МИРАЖ

Ацделко ГФ-Филтер За Гориво Одговара избери: 1996 - ТОЈОТА РАВ4, 1997 - МИЦУБИШИ МИРАЖ

DEN 382.24

Количината на стоката
Това е достапна

Професионален Филтер За Гориво Од ACDelco. Заштитете го Вашиот Систем За Согорување од загадувачи со висококвалитетен Професионален Филтер За Гориво ACDelco.Карактеристики : Дизајниран да испорачува непроблематични, конзистентни перформанси за вашето возило и начин на живот направени од висококвалитетни материјали за крајна издржливост произведени за да ги исполнат или надминат строгите барања за квалитет sacdelco е тука со одлични производи кои се достапни по конкурентна цена. Компанијата прави се за да обезбеди најдобри можни решенија за вашите потреби. Сите производи На ACDelco се направени со стручна нега и создадени од професионалци за да ги исполнат сите ваши барања. Компанијата не прифаќа компромиси кога се работи за квалитет, така што можете да бидете сигурни дека сите производи имаат само првокласен квалитет. Со долгогодишно искуство во производството, ACDelco е името на кое можете да му верувате. Карактеристики : Дизајниран да испорача непроблематични, конзистентни перформанси. Право за вашето возило и начин на живот. Изработени од висококвалитетни материјали за крајна издржливост. Произведени за исполнување или надминување на строгите барања за квалитет. Одговара Изберете : 1996-2000 ТОЈОТА РАВ4 4 Цил 2 Л 2000-2001 МИЦУБИШИ МИРАЖ 4 Цил 1,8 Л 1997-1999, 2002 МИЦУБИШИ МИРАЖ 4 Цил 1,5 Л и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата