.

.

Бохнинг Ер Ванес Црна Во. Пк

Бохнинг Ер Ванес Црна Во. Пк

DEN 3.00

Количината на стоката
Това е достапна

Лопатка со низок профил дизајнирана за стрелаштво на терен. Одлично за снимање на долги растојанија со полесни стрели. Се одликува со истиот ултра-низок профил како ледениот лопатка, но со намалување слично на Х Лопатката. Направено со блејзер лопатка материјал за издржливост. Должина : 2, Профил : .3, Тежина : 4,5 гр.Карактеристики : ултра низок профил лопатка ;Дизајниран за стрелаштво на терен ;Одлично за снимање на долги растојанија ;материјал За блејзер;Профил : .3 " Bohning Air vanes, Пакет од 100 : Од доверливото име На Bohning. Ултра-низок профил ване. Дизајниран за стрелаштво на терен. Одлично за снимање на долги растојанија. Блејзер ване материјал.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата