.

.

Кадифен Минки Фрли Ќебе, 50 70 - Црн Сив Леопард Гепард Печатење Животински Дамки Снег Апстрактна Мода Печатење Ќебе Со Лажица

Кадифен Минки Фрли Ќебе, 50 70 - Црн Сив Леопард Гепард Печатење Животински Дамки Снег Апстрактна Мода Печатење Ќебе Со Лажица

DEN 207.84

Количината на стоката
Това е достапна

Фрли Ќебе Црн Сив Леопард Печатење На Гепард Животински Дамки Снег 48 х 70инур супер мек и луксузно големина 50" х 70 " двострано фрлање ќебе ќе го претвори вашиот тросед или фотелја во прекрасно пријатен простор. Совршен за додавање личност и шема, создадете ја вашата соба од соништата со слоевитост на вашите омилени привлечни парчиња! Со Лажица, секој дизајн е изработен од независен дизајнер на површина кој добива провизија за секоја продажба, и секоја нарачка е отпечатена и сошиена само за вас! Забележете дека иако дадовме се од себе за прецизно да ја претставиме бојата, боите може да се прикажат на компјутерскиот екран поинаку отколку на печатената ткаенина. Пријатно Ќебе За Фрлање. Достапно во различни ткаенини. Дизајн напред и назад со врвот зашиени полите. Направено По Нарачка во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата