.

.

Мумаја Женски Фустан Со Долги Ракави, Обичен Мини Фустан Со Кратка Должина На Квадратен Врат

Мумаја Женски Фустан Со Долги Ракави, Обичен Мини Фустан Со Кратка Должина На Квадратен Врат

DEN 324.64

Количината на стоката
Това е достапна

Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина.) Статистика На Моделот : Моделот На Сликата Е Висок 178 См, А Бистата 34" Инчи Носи Мали Карактеристики : Долги Ракави, А - Линија, Квадратен Врат, Кратка Должина, Лесна И Насекаде Печатена Шема : Средно Перење Во Машина, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. Материјал : Вискосерајон, ГСМ : 119. Средната Топлина Е Најдобра И Се Отстранува Непосредно Пред Целосно Сушење) Информации За Големината : Ве Молиме Погледнете Ја Нашата Табела Со Големини Пред Да Го Направите Купувањето. Средната Топлина Е Најдобра И Се Отстранува Непосредно Пред Целосно Сушење). (По Миењето Не Ја Сушете Ткаенината На Висока Топлина И Не Се Исуши Целосно. Карактеристики : Долги Ракави, А-Линија, Квадратен Врат, Кратка Должина, Лесна И Насекаде Печатена Шема.Вклучува : Оваа Облека Се Состои Од 1 Фустан (Сите Додатоци Што Ги Носи Моделот Не Се На Продажба)Материјал : Вискозерајон, ГСМ : 119должина на фустанот : 34 Инчи (Прибл. Статистика На Моделот : Моделот На Сликата Е Висок 178 См, А Бистата Од 34 Инчи Носи Големина - (И) Мала. Грижа : Средно Машинско Перење, Топло Железо, Железо Додека Е Влажно. Ако Вашата Големина Е Помеѓу Две Големини, Ви Препорачуваме Да Изберете Поголема Големина. Должина На Фустан : 34 Инчи (Прибл.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата