.

.

Бали Целосно Исечен Памучен Краток Краток Бел Женски

Бали Целосно Исечен Памучен Краток Краток Бел Женски

DEN 263.68

Количината на стоката
Това е достапна

СЕ ЛИЗГА во УДОБНОСТ неодолива мекост на памукот. Непречено вклопување и слободно движење на спандекс. Оваа удобна кратка гаќичка го нуди најдоброто од двете ткаенини. Целосно вклопување, тој е дизајниран да остане на место - за да можете лесно да се движите. Класичниот краток крој нуди целосна предна и задна покриеност за скромен, удобен стил. КВАЛИТЕТНА ТКАЕНИНА - женската кратка долна облека е изработена со ЛЕСЕН памук со допир на спандекс за лесно движење. Силуетата-Класично кратко вклопување со целосен крој обезбедува целосна предна и задна покриеност. Ниту еден дизајн За Возење-Престој во место не ви овозможува лесно и слободно движење. МАШИНСКО ПЕРЕЊЕ-Бали препорачува машинско перење на оваа кратка гаќичка во ладна вода. Комбинира памук што дише со непречено вклопување и слободно движење на спандекс. Целосното Вклопување се чувствува лесно, останува на место. Класичниот краток дизајн дава целосна покриеност, напред и назад. Машина за перење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата