.

.

Подготвен За Јадење Самбар ориз гмс

Подготвен За Јадење Самбар ориз гмс

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

ПОДГОТВЕНИ За Јадење Вкусете ги комбинираните придобивки од практичноста, здравјето и разновидноста - само со готовиот опсег На Храна За Мтр. Нашата палета на производи опфаќа широк спектар на вкусни рецепти Од Северна Индија и Јужна Индија, за да ви дадеме вкус на храна која има вкус исто како и свежата домашна храна. Тоа е вашата подготвена помош во кујната за автентичен вкус, разновиден избор во различни Индиски кујни и висока погодност. Нашиот асортиман во моментов се состои од Супи, кари Од Зеленчук, сос Од Панер и разни предмети од ориз. Секоја ставка од нашето Мени Подготвено за Јадење е природна, без конзерванси и 100% вегетаријанска. Нашата технологија, исто така, гарантира дека секоја ставка ја испорачува таа "штотуку зготвена" свежина директно на вашата чинија! Производ На Индија. МТР САМБАР ОРИЗ 300ГМ. Ви благодариме за поддршката на вашата локална заедница.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата