.

.

Корица На Извештајот За Деловно Изворно Писмо - 1 2 11 - Капацитет На Листот - Прицврстувач-Избран-Бо

Корица На Извештајот За Деловно Изворно Писмо - 1 2 11 - Капацитет На Листот - Прицврстувач-Избран-Бо

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Извештајот опфаќа функција јасен капак за лесно прилагодување за вашите презентации и сврзувачки елементи кои имаат магацинот на документи до 1/2" дебели. Јасниот преден капак е нелеплив, така што нема да го подигне печатењето од вашите извештаи. Традиционалниот, текстуриран капак од мека боја ги поддржува вашите важни презентации. Внатрешни работи, три двојни прицврстувачи држат до 100 листови хартија со големина на букви. Qty 5 BX по нарачка. Лесно прилагодете со јасен, нелеплив капак. 3 сврзувачки елементи за држење до 100 листови. Одлично за документи со големина на букви. Текстура задниот капак за професионално чувство.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата