.

.

Вендунид Славини Отстранувач На Заби Со Патент Во Комплет Влечење Заби И Клешти За Отстранување Заби Патент Клешти

Вендунид Славини Отстранувач На Заби Со Патент Во Комплет Влечење Заби И Клешти За Отстранување Заби Патент Клешти

DEN 303.84

Количината на стоката
Това е достапна

Умре челик фалсификување.Лесен за употреба и едноставен за ракување, отстранувачот на запчаници со патент е со извонредна изработка, лесен и практичен. Се користи за решавање на проблемот со скршени заби и заглавени фалсификување челик за заби, пакетот со висока цврстина / издржливост Вклучува : 1 € Отстранувач На Заби Со Патент Отстранувач На Заби Со Патент 2 Во 1 Сет Влечење Заби и Отстранување На Заби Клешти Отстранете Ги Забите на Патентот за Неколку Секунди Наоѓајќи лесно решение за отстранување на забите на патентот? Како една од рачните алатки САМ, додатокот за патент има право со високи перформанси според строго правило. Со тврда текстура, силна и издржлива, отстранувачот е изработен од материјали со висок квалитет. Се користи за решавање на проблемот со скршени заби и заглавени заби челично фалсификување, Пакетот со висока цврстина / издржливост Вклучува : 1 ● Отстранувач на Заби со Патент. Висока цврстина.Умре челик фалсификување. Висока цврстина.Отстранувач На Заби Со патент 2 Во 1 Поставете Клешти За Влечење Заби и Отстранување Заби Извадете Ги Забите на Патентот За Неколку Секунди Наоѓајќи лесно решение за отстранување на забите на патентот? Како една од рачните алатки САМ, додатокот за патент има право со високи перформанси според строго правило. Опис : Удобно држење, заштедете време и напор.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата