.

.

CXDa Сонце Шапка Вратоврска-Умре Печатени Реверзибилни Двострани Мажи И Жени Кофа Капи За Лов

CXDa Сонце Шапка Вратоврска-Умре Печатени Реверзибилни Двострани Мажи И Жени Кофа Капи За Лов

DEN 1.33

Количината на стоката
Това е достапна

Опис : оваа капа со кофа може добро да ве заштити од сонце и е совршена за активности на отворено.Одликувајќи се со дизајн за печатење во боја, оваа капа со кофа изгледа стилски, елегантно и е совршена за да одговара на секоја облека.Оваа капа со кофа е изработена од врвен памук, кој е пријателски за кожата, дише и удобен за носење.Обемот на шапката е 56 до 58cm.It погоден е за патување, плажа, риболов, планинарење, пешачење, секојдневен живот итн.Име на ставка : Материјал За Капа За Кофа : Детали За Памучна Големина : Обем На Капа : 56см-58см/22.05 "-22.83" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Х Капа Со Кофа оваа капа со кофа може добро да ве заштити од сонце и е совршена за активности на отворено. Одликувајќи се со дизајн за печатење во боја, оваа капа со кофа изгледа стилски, елегантно и е совршена за да одговара на секоја облека. Оваа капа со кофа е изработена од врвен памук, кој е пријателски за кожата, дише и удобен за носење. Обемот на шапката е од 56 до 58 см. Погоден е за патување, плажа, риболов, планинарење, пешачење, секојдневен живот итн.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата