.

.

Меѓународно играње на пукање на виножито за полнење

Меѓународно играње на пукање на виножито за полнење

DEN 2.00

Количината на стоката
Това е достапна

Оваа играчка со креда му овозможува на вашето дете да направи секакви ремек -дела и уметност во автопатот или на тротоарот. Пакетот содржи (1) Креактивност Креативност во акција, пакет со креда во прав за виножито, од Kidoozie од International Playthings. Овие дополнителни бои се совршен додаток на вашата веќе брилијантна имагинација. Вклучете ги пријателите и создадете свои игри. Ако сте уморни од истите активности на стари креда како четири квадратни и хопскот, играчките за кредавици се совршени за вас. Забавата е бесконечна. Можностите се сè додека вашата патека.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата