.

.

Се осмелуваат оригиналните крекери на Бретон, мали 112гр, направија подобро

Се осмелуваат оригиналните крекери на Бретон, мали 112гр, направија подобро

DEN 74.88

Количината на стоката
Това е достапна

Breton Original Small Pack 112 GR Лесна, вкусна закуска направена со текстура на тендер-крипс. Печен во слободен објект од кикирики и млечни производи од кошер. Нема вештачки бои или вкусови, нема конзерванси и малку заситени маснотии. На врвот со сирење, користено со ширење или уживано самостојно, Бретон е совршена закуска за секоја пригода.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата