.

.

Дома Гранд Тетон Бања крпа

Дома Гранд Тетон Бања крпа

DEN 479.84

Количината на стоката
Това е достапна

Донесете чувство како ложа во вашиот дом или за бегство од кабината со колекцијата Гранд Тетон. Овој кадифен сет за рачни крпи на Тери quакард има карирана ткаат и граница на дивиот свет. Купете ја координативната колекција Аспен Гранд Тетон за да го завршите изгледот. SKL Home до сабота Најт Рибар носи личност, забава и талент на најинтимните простори во вашиот дом со производи кои се движат од додатоци за бања и завеси за туширање, до крпи, завеси и пошироко. Без разлика дали вашиот стил е оптимист и модерен, или класичен и пријатна, SKL Home обезбедува преглед на комплимент скоро секој декор. Комбинирајќи 40+ години искуство, глобална инспирација за дизајн и премиум измислици, SKL Home продолжува да го води патот во додатоци за дома. Вклучува 1 крпа за бања. Плишана Тери quакард со карирана шема и граница на дивиот свет. Координирање на рачни крпи продадени одделно. 100% памук. 27 "x 50". Машинско миење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата