.

.

Скај Териер во Кујната Кујната Или Бањата Мат 24х36

Скај Териер во Кујната Кујната Или Бањата Мат 24х36

DEN 383.84

Количината на стоката
Това е достапна

Перница Кујна Мат или Бања Мат 24х36-Анти-Замор Кујна Удобност мат мери околу 24 инчи од 36 инчи. Трајно обоен и отпорен на избледување. Одлично за Кујна, Бања, надвор од топла када или само во вратата од базенот. Користете градинарско црево или мијалник за напојување за да ја избркате нечистотијата од подлогата. Не чистете со четка. Користете Го Вакуумот на поставување на подот. Исчистете ја дамката со средство за чистење што не произведува пена. Анти-Замор Кујна Удобност Мат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата