.

.

Уникатна Геометриска Решетка За Разбој Фриз Тепих Светло Розова Слонова Коска 8' 10' Правоаголна Решетка Традиционална Совршена За Дневна Соба Кревет Трпезарија Ка?

Уникатна Геометриска Решетка За Разбој Фриз Тепих Светло Розова Слонова Коска 8' 10' Правоаголна Решетка Традиционална Совршена

DEN 6400.00

Количината на стоката
Това е достапна

Колекцијата Фриз На Решетката е сон на љубителот на геометријата. Со форми што се испреплетуваат и поврзуваат, можете да бидете сигурни дека вашиот килим ќе биде прикажувач. Огромен број опции за боја на различни модели ќе ви овозможат да го пронајдете она што ви треба за беспрекорно координирање и дополнување на шемата на бои во вашиот дом. Пинк/8 '0 х 10' 0. Полипропилен. Машински Изработени. Област Килим. Турција. Семејна Соба; Домашна Канцеларија; Кујна; Трпезарија; Детска Соба; Спална Соба. 0,33 Инчи. Упатства за нега : редовно Вакуумирајте и чистете на самото место. Внатре. За да ги отстраните сите набори, превртете го килимот наопаку и превртете се во двете насоки, вршејќи притисок. Вашиот килим ќе лежи рамно за неколку дена. Сликите и димензиите на килимот се што е можно попрецизни. Димензиите и боите може малку да се разликуваат.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата