.

.

Едноставно Дејзи после килим за лов на сино јајце, лов на велигденско подрачје, 3 '5'

Едноставно Дејзи после килим за лов на сино јајце, лов на велигденско подрачје, 3 '5'

DEN 971.36

Количината на стоката
Това е достапна

Уживајте во нов стил оваа сезона со едноставно Daisy 3 'x 5' по дождот сино јајце лов на велигденски килим од нашата фанки џанки колекција. Секој ќе ужива во шармот и стилот донесени во вашата кујна или дневна соба од овој декоративен килим Chenille! Комбинацијата на трендовски бои и шармантни дизајни од оваа колекција се совршен начин да го оживеете вашиот декор за дома. Секој од нашите килими е стилски и функционален со зголемени рабови. Предложена е подлога за килим што не се лизга. Мека под нозете, изработена од текстуриран Ченил. Стилски и функционален за области со висок сообраќај. Совршено за велигденско украсување или пролетно освежување. Сервени рабови. Предложено е подлога за килим што не е на лизгање. Суво чисто/место чисто.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата