.

.

Денот на независноста На жените 4 јули Печатени Бохо Сарафан За Жени Обичен Летен Фустан Тркалезен Резервоар Без Ракави Фустан На Плажа Фустан За Лулашка

Денот на независноста На жените 4 јули Печатени Бохо Сарафан За Жени Обичен Летен Фустан Тркалезен Резервоар Без Ракави Фустан

DEN 282.88

Количината на стоката
Това е достапна

Сликите се направени од професионални фотографи, кои се во целосна согласност со вистинската работа. Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 108см/42. Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 126cm/49. Денот на независноста На жените 4 јули Печатени Бохо Сарафан За Жени Обичен Летен Фустан Тркалезен Резервоар Без Ракави Фустан За Плажа Фустан За Нишалкакарактеристики : + Материјал ● Изработен Од Полиестер, Мек материјал, лесен и дише, Одличен тактилен На вашата кожа. Прилично декоративно копче може совршено да ја покаже вашата личност.Сезона : Алгендер : Женски Материјал : Полиестердекорација : Должина На Ракавот : Тип На Шема Без Ракави : Стил На Печатење : Мода, Каузалност што добивате : 1 х Женски Фустан овој производ има доволно залихи, ве молиме бидете сигурни дека ќе купите.24 "Половината : 100cm/39.46 " Должина : 89см/35. Големина : XXXXXL САД : 18 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 22 ЕУ : 48 Биста : 138cm/54.●Прилики●Совршена должина за хеланки,фармерки,шорцеви или панталони.37 " Должина : 92cm/36.61 "Половината : 105cm/41.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата