.

.

Женски Моден Лак Сплит Голем Замав Костум Фустан

Женски Моден Лак Сплит Голем Замав Костум Фустан

DEN 239.84

Количината на стоката
Това е достапна

Модни Женски Фустани Летен Секојдневен Џеб Без Ракави Со Тркалезен Врат Плажа За Одмор Долг Фустанкарактеристики : 1.15" Големина : XL Големина.Повод : Секојдневен, Секси, Далиј, Роденден, Состаноци,Танцови Перформанси, Забава, Свадба,за работа, Клуб, домашен Одмор и многу повеќе. : 3 X-Large US : 14 UK : 18 EU : 44 Bust : 120cm/47. Одговараат За Лето и Пролет. Ве молиме погледнете ја нашата сопствена табела со големини и можете да ја најдете на нашите слики или од описот. Ние секогаш ќе бидеме тука додека проблемот не се реши.ВЕ МОЛИМЕ запомнете : Рачно или нежно миење на машината во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата. ●Одлична Услуга за Клиентите eqwljwe е посветена на одличен квалитет на производот и одлична услуга за клиентите, и ние веруваме дека нашите производи и услуги можат да ви донесат добро шопинг искуство.24 "Должина : 135cm/53. Информации за производот : Сезона : Летен Пол : Жени, Девојка Повод : Секојдневен, Далииматеријал : Полиестеркол : Тркалезен Декстил : Секојдневен, Моден Должина : Редовна Должина На Ракавот : Без Ракави Како Да се мие : Миење Раце Ладно, Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Женски фустани. ЕКВЉВЕ е посветена да обезбеди задоволителна стока за нашите вредни клиенти, големината е релативно помала, препорачавме подобро да избереме поголема големина.75 "должина На Здолниште : 95см/37.Карактеристики : Без Ракави,Печатење, Секојдневно, Носење,Џебови,Удобен,тилски и моден дизајн, Летен Секојдневен Фустан.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата