.

.

Започнете со виксен породилен долг ракав Лејси А-линија фустан

Започнете со виксен породилен долг ракав Лејси А-линија фустан

DEN 2.33

Количината на стоката
Това е достапна

Чипка за истегнување без брчки. Наредени. Одлично за сите после работа, забава, настани за туширање. Класична ткаенина од чипка додава драма. (1) Ветувања од starвезда Виксен породилен долг ракав Лејси А-линија фустан (2) Стилен, удобна чипка.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата