.

.

Без граници издолжена маица на млади мажи

Без граници издолжена маица на млади мажи

DEN 0.67

Количината на стоката
Това е достапна

Долга маица од без граници се врти од вашиот обичен, лежерен изглед со кратки ракави и класичен екипаж. Опуштеното вклопување го прави ова ново ново за удобен, секојдневен стил. Убаво! Моделот е 6’1 ”и носи големина M. опуштено вклопување. Екипаж. Кратки ракави. 100% памук. Машина за перење. Увезени. Издолжена маица на мажите од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата