.

.

Време и време женски графички бенд на градиент на Beatly Beatles Tee со кратки ракави

Време и време женски графички бенд на градиент на Beatly Beatles Tee со кратки ракави

DEN 1.00

Количината на стоката
Това е достапна

Тука доаѓа сонцето… или барем одлична мета. Time and The Beatles's Tee е суштинско значење за секој lубител на музика. Опуштено, со кратки ракави, оваа е парови совршено со нешто тексас. Поставете го со карирана фланел за целогодишно носење. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : екипаж. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички однапред. © Битлси, сите права се задржани. Битлси кратки ракави графички мета за жени од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата