.

.

Ханес Оригинали Женска Три-Мешавина Опуштена Маица Со Долги Ракави, Големини XS-2XL

Ханес Оригинали Женска Три-Мешавина Опуштена Маица Со Долги Ракави, Големини XS-2XL

DEN 229.76

Количината на стоката
Това е достапна

Една прекрасна маичка! Опуштената Маичка Со Три Мешавина на ханес е тој стил што и е потребен на секоја девојка во нејзиниот плакар. Одликувајќи се со опуштено вклопување, тоа не е премногу кутија, оваа маичка е мека, лесна и точно. Идеален за речиси секоја активност од денот на трчање низ градот до ноќта на релаксирање, тоа е удобен додаток на вашата колекција. Материјал : 60% Полиестер/30% Памук/10% Вискоза. Грижа : машина за перење. Земја На Потекло : Увезени. Фит : Опуштено. Деколте : Поставен Ребрести врат на екипажот. Затворање : стил на Пуловер. Ракави : Долго. Џебови : Никој. Карактеристики : Закривен раб со опашка; заден централен капак-зашиен спој. Женска Опуштена Маица Од Оригиналите на Ханес.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата