.

.

ФК, ВООРУЖЕН МЕТАЛ ФОТОТЕК ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ГОЛЕМА БРЗИНА ЦРВЕНИ ФОТОТЕК ЛЕЌИ

ФК, ВООРУЖЕН МЕТАЛ ФОТОТЕК ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ СО ГОЛЕМА БРЗИНА ЦРВЕНИ ФОТОТЕК ЛЕЌИ

DEN 250.72

Количината на стоката
Това е достапна

Изработен Од Гриламид ТР-90, хомополиамид најлон кој се карактеризира со исклучително висока алтернативна јачина на свиткување, мала густина и висока отпорност на хемиски и ув оштетувања. Хидрофилни гумени парчиња уво и нос за не-лизгање. Прилагодливи парчиња уво и нос за прилагодливо, удобно вклопување. ПОБАРАЈТЕ ФК, ВООРУЖЕНИ ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ ФОТОТЕК СО ГОЛЕМА БРЗИНА ЦРВЕНИ ФОТОТЕК ЛЕЌИ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата