.

.

Ханес Најважен Машка Памучна Маица Со Долги Ракави, Бела Л

Ханес Најважен Машка Памучна Маица Со Долги Ракави, Бела Л

DEN 0.33

Количината на стоката
Това е достапна

Поставете Рамна Јака. Сега е достапен во удобен 4-пакет за леснотија на складирање. Достапно во погодно 4 Пакување. МИЕЊЕ ЛАДНА ВОДА-Ханес препорачува миење на овој производ во ладна вода за да помогне во намалувањето на употребата на енергија. ПАМУЧНА памучна ткаенина со СРЕДНА тежина ја прави оваа кошула што можете да ја носите во текот на целата година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата